קבוצת פפושדו

RED SEA GROUP

הכירו אותנו

אודות קבוצת פפושדו

קבוצת פפושדו הוקמה על ידי מר אלי פפושדו בשנות ה-70 כאשר הפרויקטים הראשונים שלה היו  מלון “הסלע האדום” באילת ומלון “אביה סונסטה” בטאבה (שהייתה דאז בשליטה ישראלית). דרך עסקים אלו למד אלי פפושדו את סודות היזמות, הבנייה והתפעול בתחום הנדל”ן והמלונאות.

כיום, הקבוצה מנהלת, מפתחת ובונה שלל פרויקטים בתחום המלונאות, בניה למגורים וחוות שרתים בכל רחבי העולם. בישראל, ממשיכה הקבוצה ליזום ולבנות בתחום הבניה למגורים והמלונאות ולאורך השנים הייתה שותפה להקמתן של מאות יחידות דיור בכל רחבי המדינה בערים כגון: ירושלים, חיפה, רשל”צ, אשקלון, מודיעין, פסגת זאב, אילת ות”א.

מלונות

Park Plaza

קבוצת מלונות פארק פלאזה (PPHE HOTEL GROUP), אשר הוקמה בשנת 1989 על ידי אלי פפושדו, היא מעצמת נדל”ן המתמחה במלונאות – הקמה, אחזקה ותפעול של מלונות שונים ברחבי העולם.

בשנותיה הראשונות רכשה החברה מלונות באיינדהובן ובאמסטרדם, ולאחר מכן הפכה לזכיין בלעדי של מותג המלונות Park Plaza במספר מדינות באירופה. היא גם יצרה שותפויות עם חברות אחרות בתעשייה. בסוף שנות ה-90 ותחילת שנות ה-2000, הרחיבה הקבוצה את נוכחותה בלונדון על ידי רכישה וחכירה של מלונות נוספים, ואף רכשה מלונות נוספים וכן קרקעות עליהם יזמה ובנתה מלונות נוספים.
בשנת 2007, היא הונפקה בבורסת הראשת AIM של הבורסה לניירות ערך בלונדון, וגייסה כספים משמעותיים להתרחבות.

בשנים שלאחר מכן, הקבוצה המשיכה להרחיב את הפורטפוליו שלה, נכנסה לשוק הקרואטי והשיקה את המלון היוקרתי Park Plaza Westminster Bridge בלונדון. היא גם רכשה את מלון הולידיי אין אמסטרדם ובנתה את Art’otel אמסטרדם. הקבוצה השיגה מימון משמעותי מבנק הפועלים להמשך פיתוח מלונות בלונדון. עם רקורד של פרויקטים מוצלחים ובסיס פיננסי חזק, קבוצת מלונותים סוף נותרה שחקן בולט בתעשיית הנדל”ן והאירוח העולמית.

הפעילות של הרשת כוללת: בעלות על מלונות (קניה או הקמה), תפעול ואחזקה של המלונות, חכירה ומתן זכיינויות. סה”כ במסגרת זו פועלים 50 מלונות וכ-10,000 חדרי אירוח.

חוות שרתים

Serverfarm

Serverfarm הינה חוות שרתים  מובילה גלובלית בניהול מרכזי נתונים כשירות (DMaaS) המספקת פתרונות ניהול מרכזי נתונים מתקדמים.
 עם צוות מומחים ופלטפורמה ייחודית, אנחנו מקדמים יעילות תפעולית, תוך התמקדות בקיימות. החל משנת 2009, החברה התפתחה מרכש נדל”ן לתפקוד טכנולוגי והציעה פתרונות יעילות יותר לקיבולת. ב-2015 פיתחה החברה את InCommand, פלטפורמה המשלבת את שלושת המרכיבים העיקריים של מרכזי נתונים. במסגרת משימתם להיות בראשית המאבק נגד שינויי האקלים ועל מנת לחסוך במשאבים מיותרים,  שיפרנו מתקנים קיימים במקום לבנות חדשים.
 ב- Serverfarm אנו מציעים גישה בת קיימא בלמעלה מ-750 מיקומים, ב-45 מדינות, שם אנו מפחיתים את פליטות גזי החממה ב־88%. 

לאורך פעילותנו, זכינו בפרסים בינלאומיים רבים וצוות ההנהגה שלנו זוכה להערכה רבה מצד מומחים רבים בתחומם.

  אלי פפושדו

  מייסד ובעלים של קבוצת ים סוף.

  פפו חלוץ בענף המלונאות בישראל ושימש בעברו כנשיא התאחדות המלונות בישראל.יזם אמיתי בעל ראייה עסקית להזדמנויות, אחזקות תוך הבנת תנאי השוק והפוטנציאל הגלום בהן.

  פפו מביא איתו שפע ניסיון בכל הקשור לבניה, עיצוב, פיתוח, מימון, רכישה וניהול של נכסי נדל”ן.
  בין היתר, הקים פפו את החברה המלונאית הציבורית PPHE HOTEL GROUP LIMITED, ומשמש כיו”ר דירקטוריון החברה מאז הקמתה.

  יואב פפושדו

  יו"ר קבוצת פפושדו

  יזם נדל”ן עם למעלה מ-30 שנות ניסיון בתחום המלונאות, מגורים, מסחר ותעשיה.
  סגן יו”ר מועצת המנהלים של קבוצת ARENA הנסחרת בבורסת זאגרב, נשיא Gear Construction, המהווה זרוע הבניה של קבוצת PPHE ודירקטור חליפי ליו”ר הדירקטוריון של PPHE הנסחרת בבורסה הראשית בלונדון.

  יואב חי, נושם ופעיל בעולם הנדל”ן מיום עומדו על דעתו, ומוצא בעיסוק בייזום ופיתוח פרויקטים נדלניים סיפוק והגשמה.

  יואב בעל תואר B.A. בכלכלה ותואר MBA, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

  רוני הירש

  מנכ”ל

  רוני הינו חלק מקבוצת ים סוף משנת 1993, כאשר בתחילת דרכו בקבוצה כיהן כמנהל כספים וחבר פעיל בהנהלת הקבוצה.
  בשנת 2006 קיבל את תפקיד מנכ”ל הקבוצה כולה, והוא אחראי על כל הפרויקטים החדשים של פיתוח הקבוצה, ובקרה על פעילות החברות הבנות ברחבי העולם.
  עיקר עיסוקו בפעילות הענפה של הקבוצה, לרבות השקעות ופיתוח פרויקטים בתחום הנדל”ן ופרויקטים מלונאיים באירופה.
  בעבר עבד בסומך חייקין-KPMG, ישראל.

  רוני הוא רואה חשבון מוסמך בעל תואר BA בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת תל אביב.

  נאוה צ'רבוניץ

  סמנכ"ל כספים

  נאוה הצטרפה לקבוצה בשנת 2011 וביצעה מגוון תפקידים בקבוצה בתחום הכספים והחשבות .כסמנכ”ל כספים היא אחראית על הניהול הפיננסי של הקבוצה.
  בעלת תואר ראשון בחשבונאות ומערכות מידע בהצטיינות יתרה ותואר שני במנהל עסקים בהצטיינות מהמרכז האקדמי לב (קמפוס לוסטיג).
  לפני שהגיעה לקבוצה עבדה כרו”ח בפירמת רוה”ח Deloitte.

  אלי פפושדו

  מייסד ובעלים

  יואב פפושדו

  יו"ר קבוצת פפושדו

  רוני הירש

  מנכ"ל

  נאוה צ'רבוניץ

  סמנכ"ל כספים

דילוג לתוכן