ים סוף נדל"ן

מגשימים חלומות, בכל בית מחדש

מי אנחנו

אודות ים סוף נדל”ן

ים סוף נדל”ן היא חברת נדל”ן מובילה בישראל המתמחה בתחום הפנוי והבינוי.צוות אנשי המקצוע המיומנים שלנו והגישה החדשנית שלהם מבטיחים שכל פרויקט מבוצע בדייקנות ותשומת לב לפרטים. המחויבות שלנו לאיכות, אספקה ​​בזמן ושביעות רצון לקוחות מייחדת אותנו בשוק הנדל”ן התחרותי. אנו מציעים מגוון מקיף של שירותים המותאמים אישית לצרכים הייחודיים של לקוחותינו. השילוב של ניסיון בתעשייה, תכנון קפדני ומחויבות לאיכות הוא שעוזר לנו להגשים את החלומות של לקוחותינו בכל בית מחדש. המסירות שלנו למקצוע וההבנה העמוקה של נוף הנדל”ן הישראלי הופכים אותנו לשותפים האולטימטיביים לכל מי שמחפש פתרונות אמינים ויעילים בתחום הנדל”ן בישראל.

0

שנות
ניסיון

0

בארץ
פרוייקטים

0

דיור
יחידות

0

בארץ
ערים

0

בנוי
מ"ר

החזון שלנו

החזון שלנו הוא להגדיר מחדש את נוף הנדל”ן בישראל באמצעות המחויבות שלנו למצוינות וחדשנות.אנו רואים עתיד שבו הפרויקטים שלנו לא רק מעצבים את התשתית הפיזית של המדינה אלא גם תורמים לרווחה הכללית של הקהילות שאנו משרתים אותן.אנו שואפים ליצור מרחבים תוססים, מכילים וידידותיים לסביבה המשפרים את איכות החיים לתושבים ולמבקרים כאחד. החזון שלנו משתרע הרבה מעבר לבנייה בלבד: אנו שואפים ליצור ציוני דרך שעומדים במבחן הזמן ומשאירים מורשת מתמשכת. עם גישה ממוקדת לקוח והתעסקות בשיפור תמידי, אנו מתכוונים לעלות על כל הציפיות ולהציב אמות מידה חדשות בענף הנדל”ן. יחד, אנחנו בונים עתיד מזהיר יותר לישראל.

  צחי עומר

  מנכ”ל

  צחי עומר, מנכ”ל ים סוף נדל”ן, זרוע ההתחדשות העירונית של קבוצת פפושדו, מזה 27 שנים. עומר, רואה חשבון בהכשרתו, כיהן בתפקידו הקודם בחברת דלויט. בים סוף נדל”ן החל עומר כחשב, בהמשך התמנה לתפקיד סמנכ”ל כספים, ב-16 השנים האחרונות משמש מנכ”ל החברה.
  צחי עומר מוביל את שדרת ההנהלה של החברה ולצד זאת פועל באופן ישיר מול הדיירים בפרויקטי החברה ורואה חשיבות רבה בקשר ישיר עם צרכני הקצה

  ברי דיודסון

  סמנכ"ל כספים

  ברי, רואה חשבון בהכשרתו, בעל תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בן גוריון, החל את פעילותו בקבוצה לפני כ- 20 שנה, מזה מספר שנים הוא מוביל את המערך הכספי של החברה במטרה להניע צמיחה תחת אחריות פיסקאלית, ניהול תקציבים, תחזיות וסיכונים.

  עומר פפושדו

  מנהל פיתוח עסקי

  עומר כמנהל הפיתוח העסקי של הקבוצה, נושא תפיסה חדשנית ודינמית בקידום פרויקטים נדל”ניים.

  בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת רייכמן, שם סיים את לימודיו בהצטיינות, עומר מאמין בשילוב טכנולוגיות מתקדמות בתחום הנדל”ן, ולכן פועל ליישם פתרונות חדשניים המשפרים את איכות הדירה, הנגישות למידע והיעילות התפעולית של הפרויקטים של

  משה שלו

  יועץ משפטי

  משה מכהן בתפקיד היועץ המשפטי הראשי של הקבוצה, תפקיד לו הוא מביא עמו ניסיון עשיר שנצבר לאורך שנים בתפקידי ניהול בכירים בחברות ציבוריות מובילות.
  טרם הצטרפותו לקבוצת ים סוף, כיהן משה כסמנכ”ל ויועץ משפטי ראשי בחברת תשתיות בינלאומית, שם ניהל צוותים גלובליים והוביל תהליכים ועסקאות מורכבות במרחב הבינלאומי. בנוסף, שימש משה כיועץ משפטי למחלקת הרכש של מטה האו”ם בניו יורק וכיועץ משפטי פנימי בחברת תקשורת מהגדולות בישראל.
  משה הינו בעל תואר שני במשפטים ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, שניהם בהצטיינות, וכן בעל תואר ראשון במשפטים ובכלכלה.

  יפית משה

  כלכלנית

  יפית החלה את דרכה בחברה לפני למעלה משני עשורים. בוגרת תואר BA במנהל עסקים עם התמחות במימון. בתחום אחריותה ניתוח פרויקטים חדשים – תפקיד המביא לידי ביטוי את יכולותיה האנליטיות והניהוליות. יפית מלווה את הפרויקטים החל משלבי התכנון המוקדמים, ועד לביצוע ולמסירה לדיירים. בנוסף, יפית נותנת מענה מקצועי לכל היבטי הערכת שווי הנכסים, הן למגורים והן למסחר ותעסוקה.

  גיא דוידאי

  מנהל מחלקת שירות דיירים

   מנהל את מחלקת שירות דיירים בחברה
  מגיע מתחום האדריכלות ועיצוב פנים, מתעסק למעלה מעשור בביצוע ומבין את רגישות הלקוח אל מול קבלן המבצע
  מנהל פיקוח ואחזקה של מספר פרויקטים בבעלות החברה.
  טיפול בפרויקטים לפני היתרים, מתן פתרונות ועזרה להליך נעים וקל.
  ליווי הלקוח עד לקבל מפתח

  סיגלית פייס אפרתי

  אדריכלית

  סיגלית פייס אפרתי, בוגרת הטכניון
  תואר ראשון- מוסמך לארכיטקטורה (B.arch)
  תואר שני-מגיסטר לארכיטקטורה ובינוי ערים
  (M.archII) התמחות בשימור אתרים ומבנים.
  בעלת נסיון בליווי וניהול תכנית בנין עיר, תכנית עיצוב אדריכלי והיתרי בנייה הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי.

  צחי עומר

  מנכ"ל

  ברי דיודסון

  סמנכ"ל כספים

  עומר פפושדו

  מנהל פיתוח עסקי

  משה שלו

  יועץ משפטי

  יפית משה

  כלכלנית

  גיא דוידאי

  מנהל מחלקת שירות דיירים

  סיגלית פייס אפרתי

  אדריכלית

לקוחות מספרים

  ירון וייסמן

  פרוייקט: מגדלי המרינה

  המלצה חמה חמה על ים סוף נדל”ן!
  הם נלחמו בשיניים מתחילת הפרויקט ועד לסופו כדי שכל דייר יקבל את הכי טוב שמגיע לו. לאורך כל התהליך היו זמינים לכל שאלה והתייעצות עם סבלנות שלא נתקלתי בה בשום מקום אחר. שאפו ענק!

  ורד אפק

  פרוייקט: Hihhlie

  אני לא הייתי בעד המהלך של פינוי ובינוי בעיקר בגלל המורכבות שלו, אבל כבר בתחילת הדרך הבנתי שטעיתי. הכל התנהל בצורה מקצועית, לפי לוחות הזמנים שהובטחו לנו והתנאים שסוכמו איתנו. יישר כוח!

  אורה דוראני

  פרוייקט: מגדל נוה צדק

  הייתי מאוד חשדנית בהתחלה, אבל האמנתי בהם והחלטתי שאני סומכת עליהם. היום אני יודעת שקיבלתי את ההחלטה הנכונה.

  אם אתם עדיין מתלבטים, אז אל. הם באמת באמת אלופים!

  גיא גביא

  פרוייקט: בלה לוגאנו

  בהתחלה לא ידעתי למה לצפות והייתי מאוד פסימי בנוגע לכל ההבטחות שהובטחו לנו. בסוף קיבלתי דירה באיכות גבוהה מאוד עם תכנון מעולה של הבניין ואפילו מרגישים את איכות החומרים. לגמרי עשו חשק לחזור הביתה.

  ליזי כהן

  גבעת גבעול 4, פתח תקווה

  פרוייקט: חצרות המושבה

  הם העניקו לי שקט נפשי לאורך כל התהליך! נתנו לי ליווי צמוד, שירות מעולה וענו על כל שאלה שהייתה לי. אני ממש שמחה שים סוף הובילו את הפרויקט הזה!

  ניסים ברלב

  פרוייקט: מגדלי ים סוף

  אחרי כמעט עשור שאני עובד בתחום הנדל”ן, אני יכול להעיד בלב שלם שהם מקצוענים בכל הפרמטרים! החל מהשלב המקצועי ועד ליחס האישי. כן ירבו כמוהם.

שאלות ותשובות

האם אקבל חניה עם הדירה החדשה?

אנו שואפים כל דירה בפרויקטים שלנו תקבל לפחות חניה אחת, אך לפעמים מדיניות העירייה אינה מאפשרת זאת ויתכנו דירות ללא חניה.

האם אקבל מחסן עם הדירה החדשה?

אנו שמים את רווחת דיריינו במקום הראשון ובכך שואפים שלכל דירה יהיה מחסן אך במקרים מיוחדים מדיניות העירייה אינה מאפשרת זאת.

האם כדייר מפונה חלות עליי עלויות מסוימות לצורך קבלת הדירה החדשה?

לא, במרבית המקרים אין עלויות, מיסים או היטלים החלים על דיירי התמורה בפרוייקטים.

יתכנו מקרים ספיציפיים בהם יהיו עלויות כאלה או אחרות, אך מקרים אלו נדירים.

כמה שטח אקבל בדירה החדשה?

כל פרוייקט נבחן לגופו אודות השטח הנוסף הניתן לדיירים (הנקרא גם שטח תמורה) אך במרבית המקרית שטח זה יהיה לכל הפחות 12 מ”ר.

דילוג לתוכן